Михайло-Коцюбинська об’єднана територіальна громада
Чернігівський район, Чернігівська область

Новини

14 вересня 2017 року відбулась зустріч із жителями смт. Михайло-Коцюбинське, с. Жукотки, с. Зайці.

Дата створення: 15:02 15.09.2017

           На зустрічі були присутні заступник начальника Чернігівського  районного  управління праці та  соціального захисту – Нехай Алла Миколаївна, завідуючий відділом Чернігівського управління Пенсійного фонду України – Шелупець Олександр Іванович, секретар Михайло-Коцюбинської об'єднаної територіальної громади – Ворох Ніна Володимирівна та голова районної організації ветеранів Скуратович Анатолій Михайлович.

Малі Олімпійські ігри

Дата створення: 09:29 13.09.2017

В рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня в Михайло-Коцюбинській ОТГ. На базі Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено «Малі Олімпійські ігри» для вихованців дошкільних навчальних закладів. Змагались три команди, вихованці Андріївського ДНЗ «Янголятко», Кархівського ДНЗ «Мандаринка» і  Пакульського ДНЗ «Смайлик»   

Навчання з пожежної безпеки керівників загальноосвітніх навчальних закладів

Дата створення: 16:09 05.09.2017

4 вересня 2017 року у відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло Коцюбинської селищної ради відбулося навчання з пожежної безпеки керівників загальноосвітніх навчальних закладів,  завідувачів дошкільних навчальних закладів, директорів закладів культури. Були проведені теоретичні та практичні заняття ТОВ «Центром безпеки «Гранд».  Програмою навчальних занять було передбачено ознайомлення з основними нормативними документами з урахуванням вимог Кодексу цивільного, порядку здійснення навчання населення дітям у надзвичайних ситуаціях та інших нормативних документів з даного питання.

24 серпня святкували День Незалежності України та День селища Михайло-Коцюбинське

Дата створення: 11:21 28.08.2017

                24 серпня святкували День Незалежності України та День селища Михайло-Коцюбинське. Під час святкування гостям та жителям селища було запропоновано багато цікавих подій, а саме:в иставка відомого етнографа, збирача   старожитностей,  члена Національної спілки  краєзнавців України Юрія Дахна; нагородження грамотами та подяками кращих працівників Михайло-Коцюбинської ОТГ; виставка творчих експозицій майстрів об’єднаної громади; розіграш безкоштовної лотореї для дітей; робота дитячого розважального комплексу; ярмаркова торгівля, козацький куліш; конкурс  місцевої традиційної страви.

Виїзний мобільний консультаційний пункт з питань захисту прав землевласників та землекористувачів

Дата створення: 13:56 21.08.2017

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України та з метою забезпечення захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, проведення ефективної інформаційно-роз’яснювальної роботи з даного питання 18 серпня 2017 року в малому залі Михайло-Коцюбинського Будинку культури проведений виїзний мобільний консультаційний пункт з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

І знову продовжуємо традицію привітання ювілярів.

Дата створення: 14:00 16.08.2017

І знову продовжуємо традицію привітання ювілярів. Цього разу з квітами та подарунками, делегація у складі заступника голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Віктора Єреми, депутата селищної ради Марини Галько, та завідувачки Андріївського сільського клубу Любові Рябоконь завітала до Сизого Володимира Івановича, якому 10 серпня виповнилося 80 років. Гарні вірші, теплі слова та побажаня дуже розчулили ювіляра. Також з подарунком завітав директор «СТОВ Андріївське » Сидоренко Андрій Михайлович. Володимир Іванович був дуже вдячний що йому приділили стільки уваги .Тож довгих і щасливих років життя бажаємо ювіляру і всім,всім !

“Бібліотека як складова соціально-культурного середовища територіальних громад в умовах децентралізації”

Дата створення: 19:39 09.08.2017

“Бібліотека як складова соціально-культурного середовища територіальних громад в умовах децентралізації” – під такою назвою 9 серпня 2017 року пройшов семінар в будинку культури Михайло-Коцюбинської ОТГ.