Чернігівський район, Чернігівська область

Вшанування пам'яті Жертв Голодомору в смт.Михайло-Коцюбинське

Дата створення: 08:58 27.11.2017

25 листопада вся наша країна та демократичний світ вшановували пам'ять жертв страшної трагедії минулого сторіччя – Голодомору який забрав мільйони життів в Україні.         Меморіальний захід до дня Жертв Голодомору відбувся в Михайло-Коцюбинській об'єднаній територіальній громаді біля пам’ятного хреста на території церкви Покрови Пресвятої Богородиці в смт. Михайло-Коцюбинське .             На заході були присутні: заступник голови-керівник апарату Чернігівської Обласної Державної Адміністрації Наталія Романова, перший заступник Чернігівської Обласної Ради Валентин Мельничук, керівництво району та громади. Присутні поклали квіти до пам’ятного хреста . Заупокійну літію відправив настоятель церкви Покрови Богородиці Протоієрей Сергій

День Гідності та Свободи

Дата створення: 08:30 22.11.2017

В закладах загальної середньої освіти  Михайло-Коцюбинської  селищної ради було організовано та проведено наступні заходи до Дня Гідності та Свободи:

17 листопада, в Андріївці, відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства

Дата створення: 11:37 17.11.2017

. Зі святом гостей привітала депутат М.-Коцюбинської селищної ради від Андріївського старостинського округу Галько Марина Миколаївна та побажала міцного здоров’я та натхнення в нелегкій справі, людям, що присвячують своє життя праці на землі. Перед жителями села виступили учні Андріївської ЗОШ. Веселі музичні композиції дитячого ансамблю «Горошки» розчулили і розвеселили гостей свята. Тонкошкурий Владислав та Бова Катерина повеселили гостей сценкою про Стецька. Ніжними та запальними танцями порадували (Номерчук Катерина,Зорянич Дмитро,Галько Любов,Бова Катерина та Рябоконь Олег).Вокальними номерами вітали Клюка Наталя, Номерчук Катерина та Заєць Люба. Заздалегідь до свята, перед входом до концертної зали, бібліотекар Мосійчук Ніна розгорнула краєзнавчу виставку «Вклонімось трударям землі».

Професійне свято працівників культури відзначили в центральній громаді смт. М.Коцюбинське та в селі Жукотки

Дата створення: 10:10 16.11.2017

Працівники культури люди особливі,  Бо душі їхні ніжні і вразливі:  Бува сльозинка випадково блисне,  Бо хтось його задіне ненавмисне.  Напруженість дає себе взнаки,  Бо в їхньому житті все навпаки -  Коли уся країна щось святкує,  Тоді культпрацівник працює,  Коли вночі усі лягають спати,  Культпрацівник почне вірші писати...  Отак, усе життя в нас свято.  Нехай і заробляєм небагато,  Та раді ми! Бо до усього звик  Веселий балагур – культпрацівник!

Вітання ювілярки в Жукотках

Дата створення: 09:26 14.11.2017

14 листопада зустріла 95- річчя корінна жителька села Жукотки, Масановець Тамара Митрофанівна.

Привітання ювілярів.

Дата створення: 15:39 06.11.2017

2 листопада виповнилося 95 років найстаршій жительці села Андріївка Федько Лідії Петрівні. Від імені громади села її вітали заступник Михайло-Коцюбинського селищного голови Віктор Єрема, депутати селищної ради Тетяна Безлюдна та Марина Галько, другокласниця місцевої школи Ангеліна Панченко. Гості зичили ювілярці активного довголіття, миру і злагоди в родині. Квіти, подарунки, пісенне вітання розчулили стареньку до сліз.Цього ж дня представники громади завітали до Панченка Петра Григоровича, який відзначав 80-річний ювілей.

Відкрито пам’ятник в с.Жукотки

Дата створення: 14:13 03.11.2017

За кошти Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади в с.Жукотки було відкрито пам’ятник Загиблим Воїнам у роки Великої Вітчизняної війни. Відкрив  пам’ятник  ветеран Другої Світової війни  Олександр Команда.

Профорієнтаційний захід

Дата створення: 17:34 01.11.2017

У житті кожної людини вибір професії та місця роботи – серйозний та відповідальний крок. Особливо гостро проблема професійного самовизначення стоїть перед старшокласниками, коли формуються їх орієнтири на майбутнє. Саме на цьому життєвому етапі молодь потребує підтримки і кваліфікованої допомоги.

Відповідь на електронну петицію

Дата створення: 14:38 01.11.2017

Відповідно до ст. 40 Конституції України та ст. 23 Закону України «Про звернення громадян» виконавчим комітетом Михайло-Коцюбинської селищної ради розглянуто електронну петицію до влади Михайло-Коцюбинської ОТГ (автор - Барбенюк Ігор Васильович), розміщену на офіційному веб-сайті  щодо облаштування стадіону імені Миколи Ілліча Шпака (стара назва  «Олімп») та його прилеглої території.