Михайло-Коцюбинська об’єднана територіальна громада
Чернігівський район, Чернігівська область

Новини

Защедруймо в Коцюбинській громаді!

Дата створення: 10:04 17.01.2018

13 січня, в переддень Старого Нового року, в Михайло-Коцюбинській ОТГ провели традиційне свято  «Защедруймо в Коцюбинській громаді!»

«СОНЕЧКО ПОДАРУВАЛО СВОЄ ТЕПЛО»

Дата створення: 10:19 29.12.2017

У переддень Нового року в  селі Льгів Левковицького старостинського округу Михайло-Коцюбинської ОТГ відкрито новий дитячий садочок «Сонечко». 

Цікаве дійство від Максима Микитася

Дата створення: 12:20 26.12.2017

22 грудня 2017року для дітвори Михайло-Коцюбинської ОТГ  було влаштовано велике свято: в центрі селища Михайло-Коцюбинське засяяла яскравими вогниками новорічна ялинка.

Святий Миколай завітав до андріївських дітлахів

Дата створення: 15:36 19.12.2017

19 грудня до Андріївської школи завітали посланці святого Миколая: Михайло-Коцюбинський селищний голова Микола Завальний, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідія Гаєвська та в.о. старости с.Андріївка Віктор Єрема. Учні початкової школи та вихованці ДНЗ «Янголятко» підготували святкову концертну програму: піснями та віршами славили Святого Миколая, Зимоньку-Сніговицю, дарували глядачам чудові танці та інсценізації. Гарного настрою всім присутнім додав виступ дошкільнят. Море позитивних емоцій отримали господарі та гості свята.

Яскраві зіроньки громади

Дата створення: 13:27 19.12.2017

               Насичений подіями рік добігає кінця і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю.  З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Тому невипадково, саме в переддень цього свята, 15 грудня в Михайло-Коцюбинській ОТГ було започатковано фестиваль «Яскраві зіроньки громади» з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих, розумних, інтелектуально-обдарованих особистостей. Адже діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, саме з них починається все найкраще в світі.

Творчий вчитель – гідний приклад для учнів

Дата створення: 08:19 18.12.2017

          Сьогодні більшість із нас переконані, що де б ми не були і які б часи не настали, слово «вчитель», поняття «школа» завжди будуть атрибутом мудрості, поваги й пошани до людей, які несуть знання, творять великі й прекрасні діла.

Засідання колегії відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради.

Дата створення: 11:41 13.12.2017

07 грудня 2017р. відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради.  

«Громада, процвітай, формуй казковий рай!» - діти, про свою, Михайло-Коцюбинську громаду

Дата створення: 17:26 01.12.2017

«Громада, процвітай, формуй казковий рай!» - діти, про свою, Михайло-Коцюбинську громаду

Творчою людиною можна народитися, творчості можна й навчитися

Дата створення: 15:00 29.11.2017

         29 листопада в Шибиринівський ЗОШ I-III ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради було проведено методичний семінар-практикум «Нетрадиційні форми проведення педагогічних рад». Семінар проходив у формі педагогічного рингу «Творчою людиною можна народитися, творчості можна й навчитися» (В.Сухомлинський). В роботі семінару взяли участь директори, заступники з навчально-виховної роботи, вчителі, спеціалісти відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму.

МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ УРОЧИСТО ВРУЧЕНІ П'ЯТЬ НОУТБУКІВ

Дата створення: 13:33 28.11.2017

28 листопада Селищний голова Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади Микола Завальний вручив п’ять новеньких ноутбуків лікарям місцевої амбулаторії.