Чернігівський район, Чернігівська область

Єдиний інформаційний інвестиційний портал Михайло-Коцюбинської ОТГ

Дата створення: 16:56 26.03.2018

“Інвестиційний портал” - це платформа, за допомогою якої можна створити інтерактивну онлайн-можливість взаємної роботи між потенційним інвестором, ініціатором проекту, власником, балансоутримувачем, орендарем земельної ділянки або іншої власності, ініціатором бізнес-проекту або ідеї, і зацікавленою стороною в залученні інвестицій, розвитку інфраструктури, створенні робочих місць, збільшенні обсягів виробництва.

Вітання з 8 березня

Дата створення: 11:02 07.03.2018

В громаді відкрито відділення "Ощадбанку"

Дата створення: 15:10 01.03.2018

В приміщенні Михайло-Коцюбинської амбулаторії ЗПСМ було відкрито відділення «Ощадбанку», яке буде працювати за графіком Пн-Пт 8.30-14.30. Встановлено термінал для платежів, також очікується відкриття банкомату.

Спортивна Олімпіада в Михайло-Коцюбинському

Дата створення: 08:45 28.02.2018

З метою виховання у підростаючого покоління любові до фізкультури і спорту, вміння долати труднощі, зміцнення здоров’я, а також – формування в учнів почуття дружби, 23 лютого на базі Михайло-Коцюбинської гімназії Михайло-Коцюбинської селищної ради було проведено Олімпіаду з фізичної культури і спорту серед учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти громади. У змаганнях брали участь юнаки та дівчата Михайло-Коцюбинської гімназії, Андріївської, Ведильцівської та  Шибиринівської ЗОШ I-III ступенів. Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Гаєвська Лідія Олександрівна звернулася з вітальним словом до учасників змагань та побажала юним спортсменам та їх тренерам міцного здоров’я, бадьорості духу, волі до перемоги та нових спортивних досягнень. Програма змагань складалася з  легкої атлетики, гімнастики, баскетболу, волейболу, туризму.

В с.Андріївка відбувся VІІІ регіональний турнір з волейболу на Кубок Володимира Єреми.

Дата створення: 09:39 18.02.2018

Велелюдно було в Андріївській школі в суботу 17 лютого 2018 року. Адже у цей день  зібралися шанувальники волейболу, щоби взяти участь у VІІІ регіональному турнірі з волейболу на Кубок Володимира Єреми. У спортивній залі школи зібралися кращі волейболісти трьох громад: с.Ковпита, селища Михайло-Коцюбинське, с. Андріївка.  Також до участі у турнірі долучилася збірна вчителів фізичної культури.

Масляна – це проводи зими й очікування тепла, весняного сонця.

Дата створення: 08:31 17.02.2018

17 лютого в центрі с. Зайці відбувся захід Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади, присвячений святкуванню Масляної. Мокрий сніг під ногами не зупинив нікого – 9 будинків культури представляли старостинські округи громади. Люди веселилися, співали, танцювали. І тільки байдужий залишився стояти на місці, коли вся громада закружляла в хороводі. Але таких не знайшлося.          Біля Зайцівського сільського клубу розвернулося справжнє гуляння. На подвір’ї розмістилися ряди палаток, із найрізноманітнішим асортиментом – від вишитихрушників до вареників із сметаною. Доречі, вареники були напрочуд смачними та різнокольоровими. Найрізноманітніші начинки й форми – навіть ситий спокусився б, покуштувати хоч маленький шматочок.

Семінар-тренінг для вчителів початкової школи, які працюватимуть за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018-2019 навчальному році

Дата створення: 11:20 12.02.2018

Відповідно до Плану методичної роботи відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради 9 лютого 2018 року відбувся        семінар-тренінг для учителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році.  У семінарі взяли участь вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Михайло-Коцюбинської громади.

100-річчя Героїв Крут

Дата створення: 16:37 06.02.2018

100-річчя Героїв Крут

Обрядове дійство Водохреща в Михайло-Коцюбинській громаді

Дата створення: 16:11 24.01.2018

19 січня 2018 року жителі Михайло-Коцюбинської ОТГ святкували одне із дванадцяти найбільших християнських свят – Хрещення Господнє або Богоявлення в с. Шибиринівка на чудових «панських» ставках.  Освятили воду та окропили присутніх  отець Георгій (с. Москалі) та о. Георгій (с. Жукотки).

Нарада керівників закладів освіти

Дата створення: 15:00 23.01.2018