Михайло-Коцюбинська об’єднана територіальна громада
Чернігівський район, Чернігівська область

24 червня в селі Андріївка відбулося прекрасне свято Випускного балу

24 червня в селі Андріївка відбулося прекрасне свято Випускного балу. Святкова зала вщент була заповнена людьми  та сяяла від краси чарівних випускниць і випускників. Відкрили  захід під звуки Державного Гімну.  Після відкриття вже традиційно було надано слово директору школи Безлюдній Тетяні Анатоліївні. Своєю промовою вона розчулила всіх, хто зібрався в святковій залі, і зі сльозами на очах вручила атестати випускникам.

Потім було надано слово заступнику голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Єремі Віктору Івановичу. Він привітав випускників, батьків та вчителів, побажав здійснення мрій, світлого майбутнього і гарної вдачі у житті.

 Звичайно привітала  випускників і їхня перша вчителька Вовк Олена  Олександрівна разом з  учнями початкової школи, які розповідали вірші, співали пісню.

 А учні старшої школи Галько Любов та Рябоконь Олег, Номерчук Катерина та випускник Полуда Владислав виконали прекрасний вальс юності.

 Вітала й класний керівник - Белоколоша Наталія Анатоліївна, якій було дуже складно говорити крізь сльози. Багато всього ще хотілося встигнути сказати, але час невблаганний.

Почастували батьки випускників смачним короваєм та подарували їм вишивані рушники на гарну та щасливу долю.

Наостанок випускники заспівали пісні вдячності батькам та вчителям. А після закінчення заходу гості ще довго не розходилися, спілкувалися, згадуючи свої шкільні роки та ділилися враженнями від свята.

 

                                                                                    Завідувачка Андріївським сільським клубом      Любов  Рябоконь« повернутися до списку новин