Чернігівський район, Чернігівська область

«Громада, процвітай, формуй казковий рай!» - діти, про свою, Михайло-Коцюбинську громаду

29 листопада Михайло-Коцюбинська громада спільно з представниками Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування – директором Іриною Кудрик та радником з питань регіонального розвитку Володимиром Бойко - працювали над стратегією розвитку до 2025 року.

"Громада, процвітай, формуй казковий рай!, - діти, про свою, Михайло-Коцюбинську громаду.

Третє засідання робочої групи розпочалося з оглядин малюнків - якою має стати громада в 2025 р. До речі, на фото газета з майбутнього - вона датована 2026 р. Натяки дорослим.

Як зазначив Володимир Бойко в ході обговорення трохи підправили стратегічне бачення, яке тепер виглядає так: "Михайло-Коцюбинська громада – аграрно-промислова, відкрита для інновацій та зовнішнього світу, інвестиційно та туристично приваблива перлина Чернігівського Полісся, яка дбає про історико-культурну спадщину. Екологічно чиста, комфортна та безпечна для проживання, духовно багата, спільнота активних і дружніх людей, які ведуть здоровий спосіб життя".

В ході засідання робочої групи були визначені такі стратегічні цілі:

1. Розвиток високотехнологічного агропромислового виробництва та формування інвестиційно-привабливого клімату

2. Створення безпечного, екологічно чистого та комфортного середовища для життя і роботи

3. Розвиток людського капіталу громади та підтримка громадянської активності, формування здорового способу життя

4. Розвиток туризму, місцевих особливостей та локальної ідентичності, збереження історико-культурної та духовної спадщини

У грудні відбудеться четверта зустріч робочої групи, під час якої буде сформовано документ стратегії розвитку, який буде винесений на громадське обговорення.

Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування