З ГОСТИНОЮ ДО СУСІДІВ

Дата: 20.08.2018 11:15

18 серпня 2018 року в селищі Любеч Ріпкинського району відбувся ювілейний Х Відкритий фестиваль традиційної слов’янської культури та бойових єдиноборств «Київська Русь». Програма була  цікава та насичена, вона передбачала театралізовані дійства, показові виступи шкіл бойових мистецтв, кінного театру з «Соколиного хутора», Київського  академічного  театру українського фольклору «Берегиня», академічного камерного хору ім.. Д. Бортнянського, капели бандуристів ім. О.Вересая.

Михайло-Коцюбинська об’єднана територіальна громада  також відвідала історичну землю Любеча з дружнім та робочим візитом.  В цей знаковий день,  на славетній Замковій Горі , Любецьким селищним головою Сергієм Пінчуком, Михайло-Коцюбинським  селищним головою Миколою Завальним та Славутицьким міським головою  Юрієм Фомічевим був підписаний Меморандум про партнерство та співробітництва громади м.Славутича,  Любецької та Михайло-Коцюбинської об’єднаних громад.

Не  обійшлося  і без пісень, яскраві зірочки нашої громади Олексій Лактін та Ірина Недобой подарували незабутнє враження та прекрасний настрій всім присутнім на святі. На фестивалі «Київська Русь» відбувся дебют  колективу М-Коцюбинського  історико-краєзнавчого музею «Руна».  Порадували присутніх автентичним співом молодші  жителі громади  під керівництвом Наталії Шурди. За свої творчі здобутки учасники фестивалю отримали дипломи.

За інформацією відділу

освіти, молоді, спорту,