«СЕЛО МОЄ, МОЯ КОЛИСКА!»

Дата: 23.07.2018 22:46

Під такою назвою у с. Жукотки  22 липня 2018 року  відбувся святковий концерт. Того недільного дня, втім, як і завжди, у Будинку культури зібралось багато односельчан та гостей.
       Не дивлячись на похмуру дощову погоду, в залі панувала атмосфера сімейного затишку.
       Радо зустріли і щиро аплодували односельчани  колективу художньої самодіяльності «Вишиваночка».

З болем у серці говорили про тяжкий для України час, а також про біль, що торкнувся села, бо цьогоріч трагічно загинув односельчанин, який служив на Сході України. Згадали усіх тих, хто, уже не з нами.
      Та життя триває. Народжуються і підростають діти, одні лиш починають навчання, інші вже здобули професію, хтось одружується, а хтось відзначає золоте весілля чи ювілейну дату. Учасники колективу для всіх знайшли щирі слова привітання та прекрасну пісню.
     Приємно, що на святі був присутній настоятель Св. Миколаївської церкви отець Георгій, який не шкодував теплих слів на адресу організаторів, виконавців і всієї громади.
     Керівництво М-Коцюбинської об’єднаної  територіальної громади  завітало на свято майже в повному складі. Виконуюча обов’язки селищного голови Ніна Ворох звернулася з
 щирим словом  до громади та  учасників концерту і подякувала всім за любов до рідного села, за працю і творчість. Не обійшлося і без подарунків: Ніна Володимирівна вручила подарунковий сертифікат, а  депутат Віталій Луговський подарував Будинку культури  світлове обладнання для дискотек,  представники ЧІМК порадували діточок кульками та морозивом.

Смачною юшкою пригощали господині старостинського округу , а  депутат Володимир Загаба  частував пловом.

Заряду енергії та позитивного настрою, отриманого  під час святкування, у глядачів  вистачить на весь рік.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму.