НЕВТОМНА ПРАЦЯ МЕДПРАЦІВНИКА

Дата: 15.06.2018 15:37

16 червня М-Коцюбинська громада святкувала чудове професійне свято – День медичного працівника.  Прості, звичайні люди в білих халатах, руки яких першими зустрічають нас у цьому житті, серце яких веде нас по життю, від рішень яких залежить наше життя. В усьому світі їх покликання було й залишається найбільш шанованим і необхідним.

Привітати цих професійних, порядних та добрих учнів Гіппократа завітало керівництво М-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади  заступник голови Віктор Іванович  Єрема, секретар селищної ради Ніна Володимирівна Ворох та   колектив художньої самодіяльності  Жукотківського старостинського округу.

Щирі слова сердечної подяки за самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я тисяч пацієнтів, віру і надію, подаровану людям,  лунали в залі амбулаторії. Побажання удачі на нові десятиліття, здійснення всіх бажань та шквал оплесків ще довго лунатиме в серці кожного працівника медичної справи  присутнього на святі.

За інформацією відділу

освіти, молоді, спорту,