Михайло-Коцюбинська об’єднана територіальна громада
Чернігівський район, Чернігівська область

Свято останнього дзвоника в громаді

Промайнув іще один навчальний рік. Хвилююча мить Останнього дзвоника пролунала 25 травня 2018 року для всіх 6 закладів освіти Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

По-сімейному тепло і водночас урочисто були проведені свята Останнього дзвоника у Жукотківському, Шибиринівському, Кархівському, Ведильцівському, Андріївському та Михайло-Коцюбинському закладах освіти.

До кожної школи завітало керівництво та представники Михайло-Коцюбинської громадськості.  Із щирими словами побажань зверталися до учнів та вчителів гості свята:  радили учням, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні.

Слова подяки звучали і від учнів шкіл,  першої вчительки, яка допомогла їм переступити першу шкільну сходинку, навчила розуміти прекрасне, палко любити свою Батьківщину, рідну мову.

         Дирекція кожної школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням початкових класів за відмінні успіхи у навчанні.

І ось хвилююча мить… Почесне право Останнього дзвоника надається найкращим учням школи.  Дзвоник сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

За інформацією відділу освіти, молоді,

             спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради« повернутися до списку новин