Чернігівський район, Чернігівська область

Урочистий захід з нагоди турніру пам’яті Миколи Ілліча Шпака

19 травня 2018 року в смт. М.-Коцюбинське відбувся Кубок з футболу імені  Миколи Ілліча Шпака. Урочисте відкриття відбулося біля Михайло-Коцюбинської селищної ради. З вітальними словами виступив голова селищної ради Микола Завальний та дружина Миколи Ілліча Шпака - Лідія Павлівна Шпак. Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідія Гаєвська розповіла про вагомий внесок Миколи Ілліча Шпака в розвиток спорту та молоді селища.

Цього річ в турнірі було представлено чотири команди-учасниці: ФК «Олімпік»,  ФК «Олишівка» ФК,  «Замглай»  та ФК «Чернігівський Барс». Кубок переможця дістався ФК «Замглай».

Було нагороджено  футболістів, які добре проявили себе на цьогорічному  турнірі,  в окремих номінаціях – «Кращий воротар», «Кращий бомбардир», «Кращий гравець», «Кращий нападник», «Активний вболівальник». Всім командам було вручено кубки учасника турніру та дипломи.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради