Чернігівський район, Чернігівська область

Зустріч з чемпіоном Олімпійських ігор

3 квітня у гімназії пройшов спортивний захід «Ода спорту». На свято завітали поважні гості:

• Рептюх Ігор–чемпіон Олімпійських ігор в Пхьончхані, золотий, срібний та бронзовий призер Олімпіади;
  • Сторожок Володимир — особистий тренер Рептюха Ігоря; тренер чотирьох майстрів спорту з М-Коцюбинської гімназії: Артьоміна Дмитра, Піпкун Ірини, Сапона Віктора, Потапенка Василя, заслужений працівник фізкультури і спорту,майстер спорту міжнародного класу з лижних гонок.
  • Артьомін Дмитро — заслужений тренер України, заслужений працівник фізкультури і спорту, майстер спорту з біатлону, тренер паралімпійської збірної України зі стрільби;
  • Литвинець Андрій — начальник Чернігівського регіонального центру інвасорт , заслужений працівник фізкультури і спорту.

Учні не тільки познайомилися з видатними спортсменами але й мали можливість розглянути маленьку частину з колекції нагород чемпіона Паралімпіади -2018 Ігоря Рептюха, задати запитання гостям  та сфотографуватися з ними.

Тож, нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують всіх нас скрізь і завжди!