«Сила українського слова» в дитячих серцях розквіта

Дата: 02.04.2018 10:21

Мова, якою говорять діти, - це посмішка країни до дня прийдешнього.

29 березня 2018 року звучало, дзвеніло, лилося рідне слово з дитячих вуст. Адже саме для них, юних і талановитих жителів Михайло-Коцюбинської громади було започатковано конкурс читців творів національно-патріотичного спрямування «Сила українського слова».

Уперше святкове дійство відбулося на базі Жукотівського старостинського округу. Будинок культури гостинно відкрив двері для учнів та вчителів Михайло-Коцюбинської гімназії, Жукотівської, Шибиринівської, Кархівської, Андріївської, Ведильцівської загальноосвітніх шкіл. Учасників конкурсу привітав  голова Михайло-Коцюбинської ОТГ Микола Завальний. Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідія Гаєвська подякувала за старання й побажала досягнути успіху. Виступи юних декламаторів оцінювало поважне журі у складі: голови журі Лідії Гаєвської, методистів відділу Лариси Загривої,Тетяни Руденко, бібліотекаря Оксани Голич та письменниці Олени Печорної  .

Варто зауважити, що працівники Жукотківської ЗОШ І-ІІст. в особі директора Левченко Юлії Олександрівни, Будинку культури та бібліотеки доклали максимум зусиль, аби створити святковий настрій з перших хвилин фестивалю. Чарівні ведучі-вчителі Валентина Савчин та Юлія Левченко представили увазі гостей вокальні виступи яскравих зірочок Жукотівської громади під час урочистого відкриття конкурсу.

Своє уміння володіти рідним словом продемонстрували учасники в трьох вікових категоріях – від найменших до найстарших. Поезія у їх виконанні зачаровувала, а маленькі вистави (номінація «Інсценування»)  викликали щирі сльози співпереживання. Звідси - членам журі було непросто визначитись з переможцями.  Власне, ними стали всі без винятку учасники конкурсу, однак дипломи переможців отримали: дипломи І ступеня – Корж Поліна (3кл., Шибиринівська ЗОШ І-ІІІст.), Мельник Даніл (8кл., Ведильцівська ЗОШ І-ІІІст.), Шовкун Дарина (10кл., Михайло-Коцюбинська гімназія), у номінації інсценізація диплом І ступеня отримали учні Михайло-Коцюбинської гімназії; дипломи ІІ ступеня – Шкурат Іванна (4кл., Андріївська ЗОШ І-ІІІст.), Босько Марія (5кл., Кархівська ЗОШ І-ІІст.), у номінації інсценізації диплом ІІ ступеня отримали учні Жукотківської ЗОШ І-ІІст.; дипломи ІІІ ступеня – Сидоренко Яна (3кл., Жукотківська ЗОШ І-ІІст.), Блашкун Вікторія (5кл., Ведильцівська ЗОШ І-ІІІст.), у номінації інсценізація диплом ІІІ ступеня отримали учні Шибиринівської ЗОШ І-ІІІст.

Спільні світлини на згадку, солодкий смак подарунку (адже всі діти отримали солодощі) й любов до українського слова згуртували та надихнули на нові звершення.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту