14 вересня 2017 року відбулась зустріч із жителями смт. Михайло-Коцюбинське, с. Жукотки, с. Зайці.

Дата: 15.09.2017 15:02
Кількість переглядів: 40

На зустрічі були присутні заступник начальника Чернігівського  районного  управління праці та  соціального захисту – Нехай Алла Миколаївна, завідуючий відділом Чернігівського управління Пенсійного фонду України – Шелупець Олександр Іванович, секретар Михайло-Коцюбинської об'єднаної територіальної громади – Ворох Ніна Володимирівна та голова районної організації ветеранів Скуратович Анатолій Михайлович.

Анатолій Михайлович Скуратович звітував про роботу районної організації ветеранів. Були надані консультації про призначення субсидій, нарахування пенсій та інше.

Також відбулась презентація книги «Лицарі військової доблесті», меценатом якої є голова об'єднаної територіальної громади Завальний Микола Васильович, яка присвячена воїнам-інтернаціоналістам району.