Михайло-Коцюбинська об’єднана територіальна громада
Чернігівський район, Чернігівська область

Нарада керівників закладів освіти

 

19 січня 2018р. відбулася розширена наради директорів закладів загальної середньої освіти та завідувачів закладів дошкільної освіти відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради.  

На засідання були запрошені Бондар П.В. – провідний фахівець відділу державного нагляду дотримання санітарного законодавства у Чернігівському районі. («Про організацію харчування в закладах освіти відповідно до санітарних норм»).  Ющенко Н.П.,  бухгалтер відділу фінансів обліку та звітності Михайло-Коцюбинської  селищної ради  ознайомила присутніх із змінами в оплаті праці педпрацівникам у 2018 р. та відповіла на запитання керівників закладів освіти.

Одним із ключових питань було введення в дію нового Закону «Про освіту». 

 Розглянуті питання  щодо підготовки вчителів початкових класів в умовах роботи Нової української школи, про реєстрацію на пробне ЗНО, про роботу із зверненням громадян, організація військового обліку у закладах освіти.

 Підведено підсумки проведення 1-го етапу Всеукраїнського огляду конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти.    

За результатами наради підготовлено відповідні доручення.

 

                                                                                                За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму

 « повернутися до списку новин