Чернігівський район, Чернігівська область

Нарада керівників закладів освіти

19 січня 2018р. відбулася розширена наради директорів закладів загальної середньої освіти та завідувачів закладів дошкільної освіти відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради.

На засідання були запрошені Бондар П.В. – провідний фахівець відділу державного нагляду дотримання санітарного законодавства у Чернігівському районі. («Про організацію харчування в закладах освіти відповідно до санітарних норм»).  Ющенко Н.П.,  бухгалтер відділу фінансів обліку та звітності Михайло-Коцюбинської  селищної ради  ознайомила присутніх із змінами в оплаті праці педпрацівникам у 2018 р. та відповіла на запитання керівників закладів освіти.

Одним із ключових питань було введення в дію нового Закону «Про освіту».

Розглянуті питання  щодо підготовки вчителів початкових класів в умовах роботи Нової української школи, про реєстрацію на пробне ЗНО, про роботу із зверненням громадян, організація військового обліку у закладах освіти.

Підведено підсумки проведення 1-го етапу Всеукраїнського огляду конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти.

За результатами наради підготовлено відповідні доручення.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму