Михайло-Коцюбинська об’єднана територіальна громада
Чернігівський район, Чернігівська область

Творчою людиною можна народитися, творчості можна й навчитися

         29 листопада в Шибиринівський ЗОШ I-III ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради було проведено методичний семінар-практикум «Нетрадиційні форми проведення педагогічних рад». Семінар проходив у формі педагогічного рингу «Творчою людиною можна народитися, творчості можна й навчитися» (В.Сухомлинський). В роботі семінару взяли участь директори, заступники з навчально-виховної роботи, вчителі, спеціалісти відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму.

Гостей семінару вітав педагогічний колектив школи, директор, Ющенко Ольга Петрівна, разом з учнями провели екскурсію школою: гості відвідали затишні навчальні кабінети та краєзнавчий музей-кімнату.

На педагогічній раді було представлено творчий портрет вчителя початкових класів Дахно Галини Миколаївни. Вчитель провела майстер-клас для учасників семінару  про використання інфографіки на уроках.

Педагогічний ринг завершився практичним заняттям «Кроки до майстерності». Присутні в ході творчого розмірковування розв’язували проблемні ситуації, встановлювали причинно-наслідкові зв’язки та пропонували свої поради.

 

                                                                                                                                               Шибиринівська ЗОШ I-III ступенів  « повернутися до списку новин