Відповідь на електронну петицію

Дата: 01.11.2017 14:38

Відповідно до ст. 40 Конституції України та ст. 23 Закону України «Про звернення громадян» виконавчим комітетом Михайло-Коцюбинської селищної ради розглянуто електронну петицію до влади Михайло-Коцюбинської ОТГ (автор - Барбенюк Ігор Васильович), розміщену на офіційному веб-сайті  щодо облаштування стадіону імені Миколи Ілліча Шпака (стара назва  «Олімп») та його прилеглої території.

Повідомляємо, що у відповідності до видатків міського бюджету на 2017 рік, затверджених сесією Михайло-Коцюбинської селищної ради на виконання вищезгаданих робіт в 2017 році коштів не передбачено.

Щиро поділяючи та розуміючи всю важливість та актуальність питання викладеного в електронній петиції Михайло-Коцюбинською селищною радою при формуванні видатків на 2018 рік буде враховане дане питання та винесене на затвердження сесії.

Хочемо зазначити, що М.-Коцюбинська селищна рада замовила виготовлення проектно-кошторисної документації, якою передбачено:

• облаштування трибун для глядачів з навісами;
  • облаштування бігових доріжок;
  • облаштування роздягальні;
  • облаштування футбольного поля;
  • облаштування волейбольної площадки;
  • встановлення туалетів;
  • встановлення інформаційного табло;
  • огорожа спортивного комплексу;
  • облаштування місця парковки авто.

Крім того М.-Коцюбинська селищна рада подала документи на державний фонд регіонального розвитку для участі в конкурсі проектів, які фінансуються за кошти ДФРР з співфінансуванням в обсязі 10%.

Враховуючи великий обсяг фінансування по спортивному комплексу проект взяв участь у конкурсі соціальних проектів Socical Project Awords. Результати I туру цього конкурсу будуть відомі вже 09 грудня цього року.

В.о. селищного голови                                                                                                                    Н.В. Ворох