Чернігівський район, Чернігівська область

Цікаве дійство від Максима Микитася

22 грудня 2017року для дітвори Михайло-Коцюбинської ОТГ  було влаштовано велике свято: в центрі селища Михайло-Коцюбинське засяяла яскравими вогниками новорічна ялинка.

Голова громади Микола Завальний привітав всіх присутніх з наближаючимися новорічними та різдвяними святами. З його вуст лунали щирі побажання здоров’я, миру добра і злагоди.

За сприянням народного депутата України Максима Микитася біля ялинки відбулося казкове дійство, яке порадувало дорослих і малих. Учні початкових класів з Ведилець, Кархівки, Михайло-Коцюбинської гімназії та їх наставники стали учасниками  ігрової новорічної  програми.

Весела та щаслива дітвора розійшлася зі свята з новорічними подарунками.

А 25 грудня 2017 року  філармонійний центр міста Чернігова зустрічав учнів початкових класів з Шибиринівки, Жукоток та Андріївки. Новорічна вистава від народного депутата України Максима Микитася порадувала душу й серце  щасливої дітвори  Михайло-Коцюбинської ОТГ.

Ні один учасник дійства не залишився без солодощів.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради