Чернігівський район, Чернігівська область

Засідання колегії відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради.

07 грудня 2017р. відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради.

На засідання був запрошений Єрема В.І. – заступник селищного голови, директори закладів загальної середньої освіти та завідувачі закладів дошкільної освіти.

Серед розглянутих питань були наступні: про ведення ділової документації в закладах освіти, про підтвердження звання «народного»  аматорського хору «Джерело» Михайло-Коцюбинського селищного будинку культури, про підсумки оздоровлення влітку 2017р. та організація відповідної роботи влітку 2018р.