Об’єднавшись, Михайло-Коцюбинська громада зберігає гарні традиції

Дата: 09.05.2017 11:22

72-й рік віддаляє нас від дня завершення війни, проте невмирущим залишається подвиг мільйонів солдат, які ціною власного життя, проявляючи небачений героїзм, мужність та відвагу, змогли не лише захистити свою рідну землю, а й урятувати народи світу від нацистського рабства!

5-9 травня у Михайло-Коцюбинській громаді відбулися заходи, присвячені  вшануванню загиблих воїнів - День пам’яті і примирення та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Селищний голова Микола Завальний  привітав зі святом ветеранів об’єднаної територіальної громади.

Діти подарували ветеранам віршоване привітання і квіти, а селищний голова  вручив  медалі, вітальні листівки, грошові конверти та продуктові набори.

8 травня продовжили святкування дня Перемоги біля Меморіалу Слави.

Селищний голова Завальний М.В. привітав ветеранів та всіх присутніх   зі святом Перемоги.  « Саме Вам,  ветеранам  ми завдячуємо за те, що сьогодні можемо ростити дітей, обробляти лани, посміхатися сонцю. Ми у вічному боргу перед Вами, шановні наші ветерани», оголошується хвилина мовчання.

Вшановуючи світлу пам'ять синів і дочок, які віддали своє життя за свободу і незалежність рідної землі, були покладені живі квіти та вінки до Меморіалу Загиблим воїнам та воїнам АТО.

Від кожного села громади  були встановлені палатки, у яких  представлені тематичні виставки, звучали художні номери на воєнну тематику.

Глядачі оглянули виставки, підготовлені працівниками бібліотеки та школи мистецтв.

Силами аматорського народного хору «Джерело», учнями гімназії, танцювального колективу школи-мистецтв та  молоддю селища був підготовлений та проведений святковий концерт.

9 травня – був відкритий пам’ятник загиблим воїнам  в селі Левковичі.

Величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму та прикладом  справжнього служіння своєму народу.

Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

Секретар селищної ради Ніна Ворох