Чернігівський район, Чернігівська область

Семінар-тренінг для вчителів початкової школи, які працюватимуть за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018-2019 навчальному році

Відповідно до Плану методичної роботи відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради 9 лютого 2018 року відбувся        семінар-тренінг для учителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році.  У семінарі взяли участь вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Михайло-Коцюбинської громади.

Метою заходу було ознайомлення вчителів із проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти та модельною навчальною програмою; розкриття інтегрованого підходу та  розвиток навички планування в умовах інтегрованого підходу; організацією освітнього середовища орієнтованого на дитину, сучасними підходами щодо навчальної діяльності в початкових класах Нової української школи.

У ході тренінгу методистом відділу Загривою Л.М. з учасниками проведено інтерактивні вправи, практикум з організації «Ранкової зустрічі», акцентовано увагу на сучасних підходах щодо організації навчальної діяльності в початкових класах Нової української школи. Вчителі з задоволенням попрацювали в групах, представляючи свій проект організації освітнього середовища.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту

культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради