«СОНЕЧКО ПОДАРУВАЛО СВОЄ ТЕПЛО»

Дата: 29.12.2017 10:19

У переддень Нового року в  селі Льгів Левковицького старостинського округу Михайло-Коцюбинської ОТГ відкрито новий дитячий садочок «Сонечко».

Двадцятьом  діточкам цей заклад  подарує своє  тепло та затишок.

Понад сімсот тисяч гривень було використано з місцевого бюджету селищної ради для проведення ремонтних робіт,  придбання технічного обладнання та поповнення матеріальної бази садочка.

На святі з нагоди відкриття дитячого садочку були присутні М.Завальний, голови ОТГ, депутати селищної ради, та представники молочної компанії ІМК.

Ляльковий театр для дітлахів запропонували учасники євро клубу М.Коцюбинської гімназії.

Подарунки від Миколи Завального, Діда Мороза та Снігуроньки отримали  винуватці свята.

Депутат селищної ради Яковенко Сергій для дитячого садочка «Сонечко» вручив оргтехніку,  Дзядзько  Геннадій подарував пилосос та принтер, Олександр Кириндась, заступник директора ІМК подарував різноманітні дитячі іграшки.

Староста  Н.І. Доброговська  подякувала всім  за чудовий подарунок – садочок для дітлахів Левковицького старостинського округу.