Защедруймо в Коцюбинській громаді!

Дата: 17.01.2018 10:04

13 січня, в переддень Старого Нового року, в Михайло-Коцюбинській ОТГ провели традиційне свято  «Защедруймо в Коцюбинській громаді!»

У програмі святкування – широка щедрувально-віншувальна концертна програма за участю  Михайло-Коцюбинського народного аматорського хору  «Джерело», учасників художньої самодіяльності Жукотківського будинку культури,  Кархівського, Андріївського, Пльохівського  сільських клубів.

Євроклуб «Нове покоління» Михайло-Коцюбинської гімназії порадували глядачів театралізованою виставою.

Левковицький старостинський округ презентував господиню щедрувань- Маланку. А Дід Мороз та Снігуронька з Шибиринівки (Аліна Друзь і Михайло Феделеш) привітали присутніх новорічними піснями.

Під час привітальної промови голова Михайло-Коцюбинської ОТГ Микола Завальний наголосив: - «Святкування Щедрого вечора – з давніх-давен об’єднує кожну родину. Отож, спільне відзначення українських традицій  всіма мешканцями  Михайло-Коцюбинської ОТГ є показником того, що громада єдина!!!»

«Наші традиції, свята  – це те, що об’єднує українців в один народ. Ми маємо багату й оригінальну культуру, надбану численними поколіннями. Дуже важливо не забувати народні традиції та підтримувати їх.», - зазначила начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідія Гаєвська.

Жителі М-Коцюбинська, численні гості свята, котрі завітали  із навколишніх старостинських округів, змогли насолодитися  смаженою картоплею на пательні, глінтвейном, традиційною випічкою та смачним трав’яним чаєм.

Микола Кириєнко провів спортивні конкурси, під час яких кожен мешканець громади міг продемонструвати свої вміння. Переможців конкурсу відзначили подарунками.

Та фінальним акордом свята стало нагородження Дідів Морозів, які з′їхалися до Михайло-Коцюбинська. Глядацькі симпатії завоював  самий найменший (6 років) Санта Клаус з Андріївки – Назарчик Галько.

За інформаціїю відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму М.- Коцюбинської ОТГФото без опису