Михайло-Коцюбинська об’єднана територіальна громада
Чернігівський район, Чернігівська область

В Антоновичах пройшов День села!

        В Антоновичах пройшов День села! 


        Відбувся святковий концерт . Звучали пісні у виконанні ансамблю "Барвінок", Михайла Феделеша , Дарії Дахно, Аліни Друзь, Сергія Тимошенко та гуморески у виконанні Сергія Подорвана.

         Згадали історію села, привітали найстарших та наймолодших жителів, учасників АТО, не оминули увагою багатодітні сім`ї  села та ювілярів, хвилиною мовчання вшанували пам`ять односельців, які загинули під час Другої Світової та учасників АТО, які віддали життя захищаючи Україну у наш час. 
         Дітей розважали запрошені на свято аніматори. 
         Пройшов конкурс малюнку "Моє село,ти найрідніше", в якому малюнок Рохлєцової Анастасії виявився найкращим і вона отримала подарунок. Всі інші діти отримали  призи за творчі свої роботи.
         Хочеться особливо висловити слова подяки ІМК за допомогу в організації , в особі Кириндася Олександра Борисовича, який завітав на свято. Дітей пригощали морозивом, дарували повітряні кульки, провели безкоштовну лотерею. 
         Всі, без винятку, скуштували смачної юшки, козацького кулішу, смаженої картоплі та святкового торту. 
         Дуже вдячні односельцям, шибиринівцям, дівчатам ансамблю "Барвінок", Кириндасю Олександру Борисовичу за фінансову допомогу та організацію чудового свята!

Депутат М.Коцюбинської селищної ради Марина Тупиця« повернутися до списку новин