Чернігівський район, Чернігівська область

Спортивна Олімпіада в Михайло-Коцюбинському

З метою виховання у підростаючого покоління любові до фізкультури і спорту, вміння долати труднощі, зміцнення здоров’я, а також – формування в учнів почуття дружби, 23 лютого на базі Михайло-Коцюбинської гімназії Михайло-Коцюбинської селищної ради було проведено Олімпіаду з фізичної культури і спорту серед учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти громади. У змаганнях брали участь юнаки та дівчата Михайло-Коцюбинської гімназії, Андріївської, Ведильцівської та  Шибиринівської ЗОШ I-III ступенів. Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Гаєвська Лідія Олександрівна звернулася з вітальним словом до учасників змагань та побажала юним спортсменам та їх тренерам міцного здоров’я, бадьорості духу, волі до перемоги та нових спортивних досягнень. Програма змагань складалася з  легкої атлетики, гімнастики, баскетболу, волейболу, туризму.

У змаганнях призові місця розташувалися наступним чином:

Дівчата:

1 місце -  Пищур Галина (Шибиринівська ЗОШ);

2 місце -  Номерчук Катерина (Андріївська ЗОШ);

3 місце -  Нагорна Катерина (Андріївська ЗОШ).

Юнаки:

1 місце -  Василенко Денис (Шибиринівська ЗОШ);

2 місце -  Зарянич Дмитрій (Андріївська ЗОШ);

3 місце – Ярощук Артьом (Михайло-Коцюбинська гімназія).

Усіх переможців нагороджено дипломами.

У спорті завжди перемагають найсильніші тільки завдяки своїй наполегливості, працьовитості і прагненню досягати своєї мети.

Активним, витривалим, позитивним спортсменам-переможцям та їхнім тренерам – наші вітання! Бажаємо Вам успіху, здійснення мрій, наполегливості та бажання бути найкращими!

Прищеп А.В.,  спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради