Дата: 22.11.2017 08:30

В закладах загальної середньої освіти  Михайло-Коцюбинської  селищної ради було організовано та проведено наступні заходи до Дня Гідності та Свободи:

В Андріївській ЗОШ І-ІІІ ст.: диспут «Свобода в Україні» - ( 10, 11 кл.), година спілкування « Усе моє, що зветься Україна» - ( 5, 6 кл.), конкурс малюнків « У світі немає кращої країни, ніж моя Україна» - ( 1 – 4 кл.), книжкова виставка « За Україну молюся!», перегляд відеофільму «Двадцять свідчень про переламний день протистоянь на Майдані» - ( 8 – 11 кл.), бесіда «Україна – це територія Гідності і Свободи» -( 8,9 кл.).

У Ведильцівській ЗОШ І-ІІІ ст.: лінійка-реквієм «До Дня революції Гідності та Свободи», тематична експозиція, тематичний урок 9-11 кл. «Пам`ять про загиблих на майдані», загальна шкільна лінійка «Україна – вона єдина».

У Жукотківській ЗОШ І-ІІ ст.: випуск інформаційної листівки «Шукаючи Європу, ми знайшли Україну»,  виставка книг, огляд періодичної преси, фотодокументів подій присвячених Дню Гідності та Свободи в шкільній бібліотеці під гаслом: «Україна – територія Гідності і Свободи», тематична лінійка «День Гідності і Свободи», загальношкільний урок мужності до Дня Гідності та Свободи «З Україною в серці», акція «Запалимо свічки за єдину Україну» з метою вшанування пам’яті загиблих за гідність та свободу в Україні.

У Кархівській ЗОШ І-ІІ ст.: учнівська конференція «Революція гідності, як це було», круглий стіл «Небесна Сотня», лінійка - реквієм «Герої не вмирають», виховна година «Вічна слава героям Небесної Сотні».

В Михайло-Коцюбинській гімназії: флеш-моб «Україна – це МИ!», виставка науково-популярної, історичної літератури «Історія здобуття незалежності», урок мужності «За нашу свободу!» за участю членів Жіночої волонтерської сотні та батьків загиблих в АТО, волонтерський проект «Допомога» (відвідування бабусі загиблого в АТО Вашанової А.І., надання посильної допомоги по господарству), виготовлення та розповсюдження листівок-поздоровлень учасникам АТО, сім’ям загиблих в АТО,  Конкурс малюнків «Вільна країна – Україна»,  виховна година «З Україною в серці».

У Шибиринівській ЗОШ І-ІІІ ст.: флешмоб «Гідність- це ми!».

Методист відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

Тетяна Руденко