Михайло-Коцюбинська об’єднана територіальна громада
Чернігівський район, Чернігівська область

Чемпіонат з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Михайло-Коцюбинської ОТГ.

     На виконання наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації № 285 від 29.06.2017р. « Про проведення чемпіонату з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівської області у 2017 році» та з метою популяризації інтелектуальних ігор, як засобу виховання і організації дозвілля школярів, формування інтелектуальної еліти школи, виховання всебічно розвиненої особистості, підтримки обдарованих дітей, розвитку їх творчих здібностей, підвищення ефективності роботи творчих педагогів, відділом освіти, молоді, спорту, культури і туризму проведено  чемпіонат з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Михайло-Коцюбинської ОТГ.

      У ньому взяли участь школярі із 4-ох навчальних закладів ОТГ: Андріївськї ЗОШ І-ІІІ ступенів – команда «Зернятко», Ведильцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – команда «Мурахи», Шибиринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – команда «Діамант» та Михайло –Коцюбинської гімназії – команда «Крокс».

    Учасники демонстрували свою обізнаність  в різних галузях економіки, науки, техніки,  історії. Аналіз проведення конкурсу дає змогу зробити висновок, що він сприяє розширенню кругозору, поглибленню знань учнів у різних сферах науки, техніки, культури, підвищенню загальної ерудиції учнів, розвитку уваги, спостережливості, пам’яті, аналітичного та логічного мислення, комунікативних, організаторських, пізнавальних та творчих здібностей.

       Неперевершеним ведучим гри був Олександр Молибога.

       Переможцем стала команда «Крокс» Михайло – Коцюбинської гімназії.

 

методист відділу освіти,

 молоді, спорту, культури і туризму

Тетяна Руденко« повернутися до списку новин