Михайло-Коцюбинська об’єднана територіальна громада
Чернігівський район, Чернігівська область

Новини

Творчий вчитель – гідний приклад для учнів

Дата створення: 08:19 18.12.2017

          Сьогодні більшість із нас переконані, що де б ми не були і які б часи не настали, слово «вчитель», поняття «школа» завжди будуть атрибутом мудрості, поваги й пошани до людей, які несуть знання, творять великі й прекрасні діла.

Засідання колегії відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради.

Дата створення: 11:41 13.12.2017

07 грудня 2017р. відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради.  

«Громада, процвітай, формуй казковий рай!» - діти, про свою, Михайло-Коцюбинську громаду

Дата створення: 17:26 01.12.2017

«Громада, процвітай, формуй казковий рай!» - діти, про свою, Михайло-Коцюбинську громаду

Творчою людиною можна народитися, творчості можна й навчитися

Дата створення: 15:00 29.11.2017

         29 листопада в Шибиринівський ЗОШ I-III ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради було проведено методичний семінар-практикум «Нетрадиційні форми проведення педагогічних рад». Семінар проходив у формі педагогічного рингу «Творчою людиною можна народитися, творчості можна й навчитися» (В.Сухомлинський). В роботі семінару взяли участь директори, заступники з навчально-виховної роботи, вчителі, спеціалісти відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму.

МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ УРОЧИСТО ВРУЧЕНІ П'ЯТЬ НОУТБУКІВ

Дата створення: 13:33 28.11.2017

28 листопада Селищний голова Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади Микола Завальний вручив п’ять новеньких ноутбуків лікарям місцевої амбулаторії.

Вшанування пам'яті Жертв Голодомору в смт.Михайло-Коцюбинське

Дата створення: 08:58 27.11.2017

        25 листопада вся наша країна та демократичний світ вшановували пам'ять жертв страшної трагедії минулого сторіччя – Голодомору який забрав мільйони життів в Україні.         Меморіальний захід до дня Жертв Голодомору відбувся в Михайло-Коцюбинській об'єднаній територіальній громаді біля пам’ятного хреста на території церкви Покрови Пресвятої Богородиці в смт. Михайло-Коцюбинське .             На заході були присутні: заступник голови-керівник апарату Чернігівської Обласної Державної Адміністрації Наталія Романова, перший заступник Чернігівської Обласної Ради Валентин Мельничук, керівництво району та громади. Присутні поклали квіти до пам’ятного хреста . Заупокійну літію відправив настоятель церкви Покрови Богородиці Протоієрей Сергій 

День Гідності та Свободи

Дата створення: 08:30 22.11.2017

      В закладах загальної середньої освіти  Михайло-Коцюбинської  селищної ради було організовано та проведено наступні заходи до Дня Гідності та Свободи:

17 листопада, в Андріївці, відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства

Дата створення: 11:37 17.11.2017

. Зі святом гостей привітала депутат М.-Коцюбинської селищної ради від Андріївського старостинського округу Галько Марина Миколаївна та побажала міцного здоров’я та натхнення в нелегкій справі, людям, що присвячують своє життя праці на землі. Перед жителями села виступили учні Андріївської ЗОШ. Веселі музичні композиції дитячого ансамблю «Горошки» розчулили і розвеселили гостей свята. Тонкошкурий Владислав та Бова Катерина повеселили гостей сценкою про Стецька. Ніжними та запальними танцями порадували (Номерчук Катерина,Зорянич Дмитро,Галько Любов,Бова Катерина та Рябоконь Олег).Вокальними номерами вітали Клюка Наталя, Номерчук Катерина та Заєць Люба. Заздалегідь до свята, перед входом до концертної зали, бібліотекар Мосійчук Ніна розгорнула краєзнавчу виставку «Вклонімось трударям землі».                                                                    

Професійне свято працівників культури відзначили в центральній громаді смт. М.Коцюбинське та в селі Жукотки

Дата створення: 10:10 16.11.2017

Працівники культури люди особливі,  Бо душі їхні ніжні і вразливі:  Бува сльозинка випадково блисне,  Бо хтось його задіне ненавмисне.  Напруженість дає себе взнаки,  Бо в їхньому житті все навпаки -  Коли уся країна щось святкує,  Тоді культпрацівник працює,  Коли вночі усі лягають спати,  Культпрацівник почне вірші писати...  Отак, усе життя в нас свято.  Нехай і заробляєм небагато,  Та раді ми! Бо до усього звик  Веселий балагур – культпрацівник!