Михайло-Коцюбинська об’єднана територіальна громада
Чернігівський район, Чернігівська область

Новини

Гості із м.Славутич

Дата створення: 11:50 23.04.2018

18 квітня Михайло-Коцюбинську громаду в рамках програми " Мери за економічне зростання" відвідали гості з м.Славутич, для налагодження дружніх стосунків задля економічного розвитку громад.

«Народ український – єдина родина»

Дата створення: 09:45 10.04.2018

Такий проект був реалізований у Михайло-Коцюбинській гімназії протягом березня 2018 року. Ми звикли, що в школі нас завжди навчають тільки вчителі, тому майстер-класи, проведені батьками, видалися незвичними, цікавими, корисними.

Зустріч з чемпіоном Олімпійських ігор

Дата створення: 08:44 05.04.2018

3 квітня у гімназії пройшов спортивний захід «Ода спорту». На свято завітали поважні гості:

«Сила українського слова» в дитячих серцях розквіта!

Дата створення: 10:21 02.04.2018

Мова, якою говорять діти, - це посмішка країни до дня прийдешнього.

Єдиний інформаційний інвестиційний портал Михайло-Коцюбинської ОТГ

Дата створення: 16:56 26.03.2018

“Інвестиційний портал” - це платформа, за допомогою якої можна створити інтерактивну онлайн-можливість взаємної роботи між потенційним інвестором, ініціатором проекту, власником, балансоутримувачем, орендарем земельної ділянки або іншої власності, ініціатором бізнес-проекту або ідеї, і зацікавленою стороною в залученні інвестицій, розвитку інфраструктури, створенні робочих місць, збільшенні обсягів виробництва.

Вітання з 8 березня

Дата створення: 11:02 07.03.2018

В громаді відкрито відділення "Ощадбанку"

Дата створення: 15:10 01.03.2018

В приміщенні Михайло-Коцюбинської амбулаторії ЗПСМ було відкрито відділення «Ощадбанку», яке буде працювати за графіком Пн-Пт 8.30-14.30. Встановлено термінал для платежів, також очікується відкриття банкомату. 

Спортивна Олімпіада в Михайло-Коцюбинському

Дата створення: 08:45 28.02.2018

З метою виховання у підростаючого покоління любові до фізкультури і спорту, вміння долати труднощі, зміцнення здоров’я, а також – формування в учнів почуття дружби, 23 лютого на базі Михайло-Коцюбинської гімназії Михайло-Коцюбинської селищної ради було проведено Олімпіаду з фізичної культури і спорту серед учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти громади. У змаганнях брали участь юнаки та дівчата Михайло-Коцюбинської гімназії, Андріївської, Ведильцівської та  Шибиринівської ЗОШ I-III ступенів. Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Гаєвська Лідія Олександрівна звернулася з вітальним словом до учасників змагань та побажала юним спортсменам та їх тренерам міцного здоров’я, бадьорості духу, волі до перемоги та нових спортивних досягнень. Програма змагань складалася з  легкої атлетики, гімнастики, баскетболу, волейболу, туризму.

В с.Андріївка відбувся VІІІ регіональний турнір з волейболу на Кубок Володимира Єреми.

Дата створення: 09:39 18.02.2018

         Велелюдно було в Андріївській школі в суботу 17 лютого 2018 року. Адже у цей день  зібралися шанувальники волейболу, щоби взяти участь у VІІІ регіональному турнірі з волейболу на Кубок Володимира Єреми. У спортивній залі школи зібралися кращі волейболісти трьох громад: с.Ковпита, селища Михайло-Коцюбинське, с. Андріївка.  Також до участі у турнірі долучилася збірна вчителів фізичної культури.

Масляна – це проводи зими й очікування тепла, весняного сонця.

Дата створення: 08:31 17.02.2018

        17 лютого в центрі с. Зайці відбувся захід Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади, присвячений святкуванню Масляної. Мокрий сніг під ногами не зупинив нікого – 9 будинків культури представляли старостинські округи громади. Люди веселилися, співали, танцювали. І тільки байдужий залишився стояти на місці, коли вся громада закружляла в хороводі. Але таких не знайшлося.          Біля Зайцівського сільського клубу розвернулося справжнє гуляння. На подвір’ї розмістилися ряди палаток, із найрізноманітнішим асортиментом – від вишитихрушників до вареників із сметаною. Доречі, вареники були напрочуд смачними та різнокольоровими. Найрізноманітніші начинки й форми – навіть ситий спокусився б, покуштувати хоч маленький шматочок.