Михайло-Коцюбинська об’єднана територіальна громада
Чернігівський район, Чернігівська область

Початок роботи робочої групи

Трансформаційні процеси,  які відбуваються в соціально-економічному житті нашої Держави, ставлять нові вимоги до їх регулювання та впровадження на місцевому рівні.

 І тому зараз важливим є оволодіння процесом розробки та впровадження пріоритетних (стратегічних) цілей розвитку територіальної громади, як одного з головних інструментів досягнення добробуту та економічної самодостатності населених пунктів що увійшли до складу Михайло-Коцюбинської об’єднаної громади. Саме стратегічне планування в місцевому самоврядуванні є процесом визначення узгоджених з громадою цілей її стратегічного розвитку та вибори досягнення цих цілей.

25 вересня 2017 року Михайло-Коцюбинська селищна рада розпочала перший та важливий етап формування стратегічного плану на довгостроковий період до 2020 року.

Експертами в наданні методологічних матеріалів виступили Відокремлений Центр Розвитку Місцевого Cамоврядування в особі Бойка Володимира, та кандидат економічних наук Координатор Робочої групи «Економічна інтеграція та зближення з політиками ЄС Вдовенко Юрій.

Розпорядженням голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Завальним Миколою була сформована та закріплена робоча група, до складу якої увійшли виконуючі обов’язки старост  сіл громади, представники бізнесу, молоді, громадських об’єднань, та інші небайдужі мешканці територіальної громади.

   Головні завдання, які постали перед робочою групою це :

- проведення діагностики та аналізу існуючого стану громади;

- виявлення головних проблем та стратегічних напрямків розвитку;

- виявлення першочергових цілей розвитку населених пунктів громади;

- визначення першочергових цілей та завдань щодо їх досягнення;

- обґрунтування шляхів досягнення стратегії.« повернутися до списку подій