Стратегія та план розвитку розвитку Михайло-Коцюбинської громади

Михайло-Коцюбинська громада Чернігівського району розпочала роботу зі створення стратегії розвитку.

20 жовтня пройшла перша зустріч робочої групи, що створена розпорядженням селищного голови Миколи Завального. До її складу увійшли працівники виконкому ради громади, старости, депутати селищної ради, представники бюджетних закладів, громадських організацій, підприємці. Перелік не є вичерпним, бо зібрання групи – відкриті, отже можуть приходити бажаючі мешканці громади, всі, хто мають що запропонувати для її розвитку. Сенс події – громада отримає розроблений спільними зусиллями її мешканців план власного розвитку на найближчі сім років – як вона його бачить – та визначить цілі, до яких прагне. Не з гори, а самостійно та за допомогою Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування програми U-LEAD з Європою.

10:20 24.10.2017

Початок роботи робочої групи

Трансформаційні процеси,  які відбуваються в соціально-економічному житті нашої Держави, ставлять нові вимоги до їх регулювання та впровадження на місцевому рівні.

10:17 24.10.2017