Чернігівський район, Чернігівська область

Шановні жителі Михайло-Коцюбинської об'єднаної територіальної громади та Чернігівської області!

При виконавчому комітеті Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області працює державний реєстратор, який надає послуги з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень на об'єкти нерухомого майна, які знаходяться на території Чернігівської області.

Державним реєстратором надаються реєстраційні послуги з реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а саме:  реєстрація права власності на об’єкти нерухомого майна (земельні ділянки, житлові будинки, будівлі та споруди); реєстрація речових права, похідні від права власності (право оренди, суборенди, сервітуту, емфітевзису, суперфіцію); інші речові права відповідно до закону.

Реєстрація права власності – 180,00 гривень;

Реєстрація іншого речового права (право оренди, суборенди) – 90,00 гривень.

А також державний реєстратор проводить державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців місце знаходження яких в межах Чернігівської області.

Прийом громадян проводиться з понеділка по четвер: з 8-00 до 17-00, у п’ятницю: з 8-00 до16-00 в приміщені Михайло-Коцюбинської селищної ради за адресою: смт. Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, 50, кабінет №8.

Отримати консультацію можна за телефоном: (0462) 916-825.