Чернігівський район, Чернігівська область

Місцеві вибори

Про визнання Галько Марини Миколаївни старостою Андріївського старостинського округу  Михайло-Коцюбинської селищної ради, обраною на Перших місцевих виборах старости Андріївського старостинського округу  Михайло-Коцюбинської селищної ради 25 лютого 2018 року.

Про визнання Шкурата Дмитра Юрійовича депутатом Михайло-Коцюбинської селищної ради, обраним в одномандатному виборчому окрузі №12  с. Андріївка,  Чернігівського району,   Чернігівської області.

Повідомлення про результати перших місцевих виборів старости Андріївського старостинського округу Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району, Чернігівської  області   25 лютого 2018 року

Повідомлення про результати Проміжних виборів депутата Михайло-Коцюбинської селищної ради поодномандатному виборчому округу №12 Чернігівського району, Чернігівської області  25 лютого 2018 року.

Коротка автобіографія  обраного старости Андріївського старостинського округу М.Коцюбинської  селищної  ради;

Коротка автобіографія  обраного  депутата  М.Коцюбинської  селищної  ради по одномандатному виборчому округу №12

Про початок виборчого процесу Перших місцевих виборів старости по Андріївському старостинському окрузі (с.Андріївка) Михайло-Коцюбинської об'єднаної територіальної громади

Про призначення проміжних виборів депутата Михайло-Коцюбинської селищної ради в одномандатному виборчому окрузі №12

Про реєстрацію М.Коцюбинською  селищною  виборчою  комісією кандидатів на  посаду  старости Андріївського старостинського округу  Михайло- Коцюбинської селищної ради, у  перших місцевих виборах старости Андріївського старостинського округу  Михайло- Коцюбинської селищної ради та проміжних виборах депутата Михайло- Коцюбинської селищної ради по одномандатному виборчому округу № 12, призначених на 25 лютого 2018 року.

Про реєстрацію М.Коцюбинською  селищною  виборчою  комісією кандидатів в депутати Михайло- Коцюбинської селищної  ради по одномандатному виборчому кругу №12, у  Проміжних виборах депутата  Михайло- Коцюбинської селищної  ради по одномандатному виборчому округу № 12, призначених на 25 лютого 2018 року.

Список зареєстрованих кандидатів на  посаду старости Андріївського старостинського округу Михайло-Коцюбинської  селищної  ради станом на 25 січня 2018 року.

Список зареєстрованих кандидатів в депутати по одномандатному виборчому округу №12 Михайло-Коцюбинської  селищної  ради станом на 31 січня 2018 року.