Чернігівський район, Чернігівська область

Голова громади

ЗАВАЛЬНИЙ МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ.

Народився 13 грудня 1976 р.нар. в смт. М-Коцюбинське Чернігівського району,  Чернігівської області в сім’ї робітників.

В 1994 році закінчив М.- Коцюбинську середню школу.

В грудні 1995 року пішов служити до ЗСУ. Строкову службу проходив в спецпідрозділі ВВ МВС України м. Донецьк.

В червні 1997 року був демобілізований з строкової служби в званні«СТАРШИНА» , в вересні цього ж року пішов на військову службу за контрактом до  батальйону охорони північного оперативного командування ЗСУ м. Чернігів.

В травні 1998 року був відкомандирований для навчання в школу прапорщиків смт. Десна Чернігівської області, яку закінчив в грудні 1998 року  в званні " ПРАПОРЩИК", був направлений до батальйону охорони північного оперативного командування м. Чернігів для подальшого проходження військової служби на посаді старшини роти.

В 2001 році отримав чергове військове звання " СТАРШИЙ ПРАПОРЩИК".

За досягнуті успіхи у бойовій підготовці, відмінне виконання службових обов’язків,  зразкову дисципліну,  був нагороджений ГРАМОТАМИ, а також  відповідно наказу Президента України нагороджений медаллю «10 років ЗСУ»

В травні 2001 року вступив на навчання до Чернігівського Державного інституту права соціальних технологій та праці, на факультет правознавство, який закінчив в 2006 року і отримав вищу освіту за кваліфікацією «правознавство».

В липні 2003 року звільнився з лав ЗСУ по закінченню терміну контракту.

В лютому 2004 року був зарахований до особового складу Чернігівського районного відділу міліції на посаду помічника дільничного та був направлений для навчання в Сумське училище професійної підготовки працівників міліції. Під час навчання  за вміле керівництво взводом, успіхи в навчанні та особисту дисциплінованість був   нагороджений ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ начальником училища.

Після закінчення навчання в червні 2004 року отримав звання "старшого прапорщика міліції" та був направлений для проходження служби до Чернігівського районного відділу внутрішніх справ. В серпні  2004 року був переведений на посаду дільничного інспектора міліції в жовтні цього ж року отримав офіцерське звання "молодшого лейтенанта міліції".

За сумлінну працю, вагомий внесок у розбудову держави,  за зразкове виконання службових обов’язків, за активну організацію та результати роботи з охорони громадського порядку, попередження та розкриття злочинів був нагороджений ПОЧЕСНИМИ ГРАМОТАМИ та ГРАМОТАМИ  Чернігівської РДА та районної ради, УМВС України в Чернігівській області.

В 2006 році отримав чергове офіцерське звання "лейтенант міліції" та був переведений на посаду керівника групи патрульної служби Чернігівського районного відділу міліції. В лютому 2008 року звільнився зі служби за власним бажанням. З вересня 2008року по жовтень 2010 року працював охоронцем.

Обирався на посаду Михайло-Коцюбинського селищного голови 31 жовтня 2010 року, 25 жовтня 2015 року.

В 2011 році селище посіло перше місце в районі по благоустрою отримали премію в 10000 грн. Та ДИПЛОМ Чернігівської РДА та районної ради.

В 2013 році ГРАМОТА та МЕДАЛЬ президента Клубу голів громад України « за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та зміцнення Української Державності».

Одружений, маю доньку та сина.